Over ons

Arling is een creatief communicatiebureau voor bedrijven met ambitie. Wij helpen onze klanten te groeien door inzet van communicatie, strategie, concepting, branding en events. We inspireren met onze creatieve kijk en ondersteunen jou bij de ontwikkeling en uitrol van de strategie. De groei van onze klanten is onze bijdrage aan betere toekomst. 

Al meer dan 27 jaar…

Ooit begonnen in 1994 als bureau voor events en eventmarketing met een sterke focus op Greenport. Nu een sterke strategische partner. Al meer dan 27 jaar zijn we een gewaardeerde samenwerkingspartner voor de tuinbouwsector én ver daarbuiten. Ready to work with you! 

Over ons

Meet the team

Ontmoet ons team van specialisten. Verschillende karakters en verschillende expertises; van strategie en communicatieadvies tot en met projectmanagement en eventmanagement. Ieder lid uit ons team is uniek, net als jij. Breng je ons samen, dan ontstaat er iets moois. 

Micha van Herk
Micha van Herk

0626514846
micha@arling.nl
LinkedIn

Imre van Leeuwen
Imre van Leeuwen

0654918926
imre@arling.nl
LinkedIn

Annemiek Waters
Annemiek Waters

0620182393
annemiek@arling.nl
LinkedIn

Naomi Tolhuisen
Naomi Tolhuisen

0642671763
naomi@arling.nl
LinkedIn

Wilma van der Lely
Wilma van der Lely

0623031538
wilma@arling.nl
LinkedIn

Niek van den Hoven
Niek van den Hoven

0618293885
niek@arling.nl
LinkedIn

Mariëlle Snethlage
Mariëlle Snethlage

0630341291
marielle@arling.nl
LinkedIn

Ilja Koch
Ilja Koch

0629465067
ilja@arling.nl
LinkedIn

Diana Dalsem
Diana Dalsem

0174445474
administratie@arling.nl
LinkedIn

F